Wandeling voor eczemapatiënten te Blankenberge

Op zondag 28 september 2008 hebben we deelgenomen, samen met heel wat andere eczema en allergiepatiënten, aan de wandeling te Blankenberge. Een initiatief van de Vlaamse verenging voor eczemapatiënten.

We hadden afgesproken aan het station en al snel waren we toch met een aanzienlijke groep. Na een gezellig kennismakingsgesprek op het terras van het stationsbuffet deden we een korte wandeling langs de winkelstraten, dijk en strand van Blankenberge. Ondanks het mooie weer en de prachtige omgeving van de zee werd mijn aandacht toch vooral getrokken door de vele boeiende gesprekken over de alledaagse moeilijkheden waarmee wij extra geconfronteerd worden.

We sloten de dag informeel af in de bistro op de pier in Blankenberge bij een kopje koffie en een lekkere wafel. Met dank aan de initiatiefnemers.
Voor een uitgebreider verslag: http://www.bloggen.be/gaafje/

Reacties zijn gesloten.